حداکثر تا یک ماه آینده از این پروژه بهره‌برداری می‌شود

جمهوری مشهد:با وجود اعلام قبلی شهرداری مشهد مبنی بر بهره‌برداری از سه پروژه بزرگراه قائم، تقاطع غیرهمسطح شهید فهمیده و نیز تقاطع غیرهمسطح خیام این شهر همزمان با میلاد حضرت رضا(ع)، بهره‌برداری سمبلیک از این پروژه‌ها برای چندمین باربه تعویق افتاد.

 

در همین رابطه سید علی میرنجاتی، مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) _ منطقه خراسان، با تایید این خبر افزود: بنا بود این پروژه‌ها با سفر ریاست جمهوری به مشهد مورد بهره‌برداری قرار گیرد که تغییر برنامه سفر رییس جمهور مانع از این کار شد.

 

وی ادامه داد: از آنجایی که هم اکنون از این سه پروژه زیر بار شدید ترافیکی استفاده می‌شود، در واقع افتتاح این پروژه ها یک حرکت نمادین و سمبلیک است.

 

وی با بیان اینکه حضوررییس جمهور در مشهد فقط برای اختتامیه جشنواره فرهنگی هنری امام رضا(ع) صورت گرفت، افزود:افتتاح این 3 پروژه و نیز کلیه طرح های عمرانی بزرگ مشهد به زمان دیگری موکول شد.

 

مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد همچنین با اشاره به تعویق در بهره‌برداری از این سه پروژه تاکید کرد: قرار بود این پروژه ها با حضور شخص رییس جمهور افتتاح شود و حال که این اتفاق نیفتاد حداکثر تا یکماه آینده و تحت هر شرایطی با حضور یکی از سران سه قوه و یا یک شخصیت ملی این کار صورت می‌گیرد.

/ 0 نظر / 14 بازدید