رئیس جدید شورای اسلامی شهر مشهد معرفی شد

 

جمهوری مشهد: با درگذشت رئیس پیشین شورا، محمد طباطبایی به سمت ریاست جدید شورای اسلامی کلان شهر مشهد منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، ظهر امروز در چهل و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد، محمد طباطبایی با اکثریت آرا به عنوان رئیس شورا انتخاب شده و مراسم تحلیف جواد داودآبادی عضو جدید شورای اسلامی شهر مشهد نیز با ادای سوگند وی برگزار شد.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در این جلسه با اشاره به شخصیت رزمی و خدماتی که وی در طول مدت خدمتش انجام داد، اظهار داشت: او کارشناسی متبحر و دلسوز بود که در همه صحنه‌های سیاسی، سازندگی و کار حضور داشت پیچیده سخن نمی‌گفت و از گفتن حرف حق ابایی نداشت.
اسماعیل مفیدی با بیان اینکه مردم مشهد هرگز فداکاری‌های رزمی را فراموش نخواهند کرد، گفت: مرحوم رزمی فردی متخصص، متعهد، صادق و مرد بحران‌ها بود و فقط شعار نمی‌داد و با رفتنش نه تنها خانواده خود بلکه شورای شهر را نیز داغدار کرد.
همچنین در این جلسه با دوفوریت لایحه ایجاد تسهیلات برای کارکنان برای خرید سهام موسسه مالی و اعتباری شهر، طرح یکپارچه کردن آموزش‌های شهروندی در شهرداری مشهد، ایجاد موزه مردم‌شناسی در پارک وکیل‌آباد، صدور مجوز بهره‌برداری موقت کاربری اقامتی واقع در کاربری مسکونی، تفریق بودجه سال 86 سازمان آمار شهرداری و نظریه درباره دستور‌العمل صدور مجوز بهره‌برداری تجاری در سطح شهر به تصویب رسید.

/ 0 نظر / 13 بازدید